Noclegi Karpacz Sylwester

Koniec starego i początek nowego roku jest momentem symbolicznym i zarazem bardzo wyjątkowym. Z jednej strony podsumowuje się minionych 12 miesięcy, z drugiej spogląda w przyszłość, planuje, stawia cele.

Zapewne dlatego noclegi w Karpaczu, nie tylko w szczycie sezonu, ale również w Sylwestra cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Willa Karkonoska serdecznie zaprasza wszystkich, którzy chcą spędzić przełom roku w wyjątkowo komfortowych warunkach, korzystając z zimowej aury w jednej z najpiękniejszych lokalizacji w Polsce. Karpacz nie bez przyczyny cieszy się tak dużą popularnością w okresie świąteczno-noworocznym.

Szczególne położenie na mapie jest wielkim atutem noclegu w naszym ośrodku. Karkonosze budzą jednoznaczne skojarzenia – latem wędruje się tu po górskich szlakach, z których roztaczają się piękne widoki, a zimą zjeżdża na nartach lub snowboardzie ze świetnie przygotowanych stoków. Na przełomie grudnia i stycznia panują zwykle świetne warunki atmosferyczne do szusowania po różnego rodzaju trasach.

W Willi Karkonoskiej do dyspozycji gości jest narciarnia gwarantująca bezpieczne i wygodne przechowywanie sprzętu. Karpacz jest zresztą znakomicie przygotowany na przyjazd narciarzy z całego kraju, więc na miejscu można wypożyczyć niezbędny sprzęt, a także zamówić lekcje u lokalnego instruktora. Sylwester na sportowo? A dlaczego nie! Zwłaszcza że w sezonie zimowym nie brakuje tu także innych atrakcji. Aktywni turyści, nie ruszając się daleko od naszej willi, mogą na własną rękę skorzystać z lodowiska, kuligów, skuterów śnieżnych, sanek, nart biegowych i innych rozrywek. To znakomity sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym w tym wyjątkowym okresie, gdy stary rok się kończy, a nowy zaczyna.

Noworoczny wypad powinien się wiązać z jak największym komfortem. W Willi Karkonoskiej na gości czekają komfortowe, kompletnie zaopatrzone pokoje 2-, 3-,4- i 5-osobowe. Istnieje też możliwość wynajęcia dwupoziomowego apartamentu w Kowarach. Choć budynek powstał jeszcze w latach 30. XX wieku, jest dziś wyposażony w sposób nowoczesny i z wszelkimi wygodami. Prywatne łazienki oraz aneksy kuchenne i kuchnie pozwalają w pełni wykorzystać wolny czas, nie martwiąc się o jedzenie. Mile widziane są czworonogi i rodziny z dziećmi – w końcu Karpacz to zimowe miasto dla każdego.

Przypomnijmy, że obiekt został wybudowany na wysokości 850 metrów nad poziomem morza, a spacer do słynnej świątyni Wang trwa zaledwie kwadrans. W niewielkiej odległości kilkudziesięciu metrów leży najbliższa trasa biegowa, a kilkuset – stacja narciarska. Znakomita lokalizacja naszego ośrodka jest jedną z ważnych przyczyn jego dużej popularności wśród gości z całego kraju.

Atutem Willi Karkonoskiej są nie tylko przytulne noclegi, ale również dodatkowe atrakcje do dyspozycji gości. Bezpłatna sauna, siłownia czy strefa grilla pozwalają odpocząć, nabrać formy lub zorganizować smakowitą biesiadę. W zimowe wieczory świetnie spędza się czas w Chacie Myśliwskiej Antoniego. W obrębie obiektu jest oczywiście dostępny szybki, bezprzewodowy Internet Wi-Fi. Wszystko to powoduje, że w naszym ośrodku po prostu nie da się nudzić i można być zadowolonym z pobytu niezależnie od tego, jaką formę odpoczynku się preferuje.

Karpacz to jedna z najpopularniejszych miejscowości turystycznych, nie inaczej jest w Sylwestra, gdy na Dolny Śląsk przybywają turyści z całego kraju. Przepiękny górski krajobraz, zaśnieżone góry i świeże powietrze tworzą znakomite otoczenie do spędzania urlopu na końcu grudnia i początku stycznia. Nasza Willa jest miejscem, w którym w trakcie wyjątkowej nocy można się doskonale bawić lub też potraktować ośrodek jako bazę wypadową, jeśli planuje się imprezę w innej części Karpacza.

Warto zarezerwować noclegi z wyprzedzeniem, ponieważ nasz obiekt cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem par, rodzin czy grup przyjaciół, którzy decydują się na przyjazd do Karpacza w czasie Sylwestra. Wszyscy są mile widziani w miejscu, w którym liczą się komfort, wypoczynek i pozytywne wrażenia z pobytu.