Wszędzie blisko – ciekawe miejsca i atrakcje turystyczne w Karpaczu

Pobyt w naszej wilii to nie tylko możliwość zorganizowania sobie całodniowych wędrówek po szlakach i zrelaksowania się w trakcie podziwiania przepięknych terenów. Jeśli turystyczne szlaki, trasy biegowe oraz stacje narciarskie nie stanowią twojego bakcyla, możesz odkryć ciekawe miejsca w górach, spacerując po urokliwym Karpaczu. W tej drugiej południowej stolicy Polski – obok Zakopanego – położonej w Karkonoszach na pewno znajdziesz atrakcje dla dzieci, które przypadną im do gustu, pochłaniając całkowicie czas w trakcie całego rodzinnego wyjazdu.

Karkonosze – co warto zobaczyć?

Atrakcje turystyczne, jakie oferują te góry, stanowią przede wszystkim szczyt Śnieżki, czyli najwyższego szczytu pasma, z której rozciąga się zapierająca dech w piersiach panorama oraz zabytkowa Świątynia Wang, także warta zobaczenia. Z naszej wilii wszędzie jest naprawdę blisko, więc możesz spokojnie zwiedzać okolice nawet z dziećmi.

Trasy biegowe, stacje narciarskie, Śnieżka i inne szczyty, zabytkowa Świątynia Wang – sprawdź sam, jakie ciekawe miejsca Karkonosze mają do zaoferowania!

Wszędzie blisko!

850m. n.p.m.

na takiej wysokości położona jest Willa

3godz.

tyle czasu zajmie Ci spacer z Willi na szczyt Śnieżki

15min

kwadrans spaceru dzieli Cię od zabytkowej Świątyni Wang

50m

do najbliższych tras biegowych

550m

Stacja Narciarska "Pod Wangiem"

100m

i jesteś na szlaku!

Przyjedź do nas, aby rozpocząć swoją niezapomnianą przygodę w Karkonoszach.